Главная » архів новин
Заслухавши інформацію про заяву футболіста Кравченка щодо його переходу з ФК «Дніпро» до ФК «Шахтар» та звернення керівництва ФК «Дніпро» з цього приводу, Бюро ПФЛ постановило:


1. Вважати вимоги, викладені в заяві футболіста Кравченка, такими, що підлягають задоволенню, оскільки вони відповідають умовам Додатку до його контракту з ФК «Дніпро».

2. Зобов’язати ФК «Дніпро» та ФК «Шахтар» у термін до 22.01.2008р. укласти трансферний контракт щодо переходу футболіста Кравченка на умовах сплати футбольним клубом «Шахтар» трансферної суми у розмірі 5 млн. у.о. у гривневому еквіваленті.

3. Зобов’язати ФК «Дніпро» розірвати трудовий контракт та звільнити футболіста Кравченка на підставі заяви футболіста від 26.12.2007р.

4. Дозволити футболісту Кравченку укласти трудовий контракт з ФК «Шахтар».

5. За прямий контакт з футболістом Кравченком, який має чинний контракт з ФК «Дніпро», зобов’язати ФК «Шахтар» внести на розрахунковий рахунок ПФЛ обов’язковий грошовий внесок у сумі 7000 у.о. у гривневому еквіваленті.

6. За відсутність належного реагування на письмове звернення футболіста Кравченка ФК «Дніпро» попередити.
Переглядів: 1167 | Дата: 16.01.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (1)

вчора було затверджено календар матчів відбіркового турніру ЧС-2010
 

Як на мене - то календар цілком прийнятний і не зрозуміло на які такі "супер-пупер" поступки пішла українська делегація. Крім того аналізуючи календар загалом напрошується висновок про такий собі проміжний фініш: може так статися, що після двох виїздів поспіль до головних конкурентів  ще за 5 турів до кінця турніру почнемо награвати молодь sad

 

 

 
Переглядів: 1304 | Дата: 15.01.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Сегодня футболиты днепропетровского «Днепра» отправились на первый тренировочный сбор

Сегодня в 10 утра лидер чемпионата «Днепр» отправился на свой первый учебно-тренировочный сбор, который пройдет в Турции. В составе днепропетровской делегации - 31 игрок: вратари - Вячеслав Кернозенко, Максим Старцев, Антон Каниболоцкий, Денис Шелихов; защитники - Денис Андриенко, Андрей Русол, Богдан Шершун, Андрей Ещенко, Сергей Матюхин, Виталий Денисов, Вячеслав Свидерский; полузащитники - Александр Грицай, Олег Шелаев, Джаба Канкава, Сергей Назаренко, Руслан Ротань, Дмитрий Лепа, Александр Максимов, Младен Бартулович, Ролан Гусев, Максим Пашаев, Давидсон, Максим Ромащенко, Осмар Феррейра, Марио Голек; нападающие - Андрей Воробей, Сергей Самодин, Сергей Корниленко, Евгений Коноплянка, Ионуц Мазилу, Гоги Пипия.

На противоположный берег Черного моря отправляются все пять новичков, подписавших контракты с «Днепром» - Ролан Гусев, Осмар Феррейра, Марио Голек, Руслан Ротань и Ионуц Мазилу, а также находящийся на просмотре Максим Ромащенко. В то же время в Днепропетровске остался Евгений Шахов, получивший небольшую травму во время подготовки к Мемориалу Гранаткина, а Руслан Бидненко и Константин Балабанов продолжат карьеру в ахтырском «Нефтянике» на правах аренды.

В Турции у днепрян запланировано два контрольных поединка: 20 января с румынским «Оцелулом», а 26-го - с австрийским «Ваккером». На следующий день после второго спарринга подопечные Протасова вернутся домой, сообщает корреспондент «СЭ» Олег ОЗЕРНЫЙ.

газета «СЭ в Украине»

Наш коментар: команда Дніпро (Дніпропетровськ) на даний час очолює турнірну таблицю вищої ліги чемпіонату України. Тому увага до неї небезпідставна.
Аналізуючи склад команди перш за все виділимо Руслана Ротаня, який невідомо чим був зайнятий в Динамо(Київ), Андрія Русола, якого преса посилено "сватала" до ФК"Москва" та Мазілу - футболіста бухарестського Рапіда, який підписав контракт з Дніпром. Натомість у списку відсутнє прізвище Кравченка, по якому триває трансферна війна із Шахтарем.

Переглядів: 1137 | Дата: 14.01.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

 на посаду головного тренера збірної України

призначено Олексія Михайличенка.

 

Нічого особливого в федерації цього разу не змогли придумати, сенсаційних заяв ніхто не робив.

Загалом це призначення можна, на нашу думку, оцінити в дусі стриманого песимізму, оскільки зайняти у відборі на ЧС-2010 місце нижче від четвертого Михайличенку точно не вдасться.

 
Переглядів: 1154 | Дата: 11.01.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Суспільство формує молоде покоління.
Кожен має знати слова з Біблії:  "дерево визначається через плід".
Оглядаючись навколо, ми бачимо плоди нашого суспілсьтва.
Не намагаючись виставляти все в чорному світлі, ми не маємо права
не зазначити факти, які просто жахають:
 
За даними Всесвітньої органцізації охорони здоров'я Україна займає:
 
перше місце в світі за рівнем споживання алкоголю серед дітей і молоді
перше місце в світі за кількістю курців, в т.ч. і серед старшокласників
перше місце в Європі за рівнем поширення ВІЛ-інфекції (СНІДу)
 
На противагу цим фактам наведена стаття має на меті показати життєвий шлях людини,
яка ще в зовсім молодому віці стала прикладом для наслідування
в усьому ЦИВІЛІЗОВАНОМУ світі. 
 
Кожен з нас робить свій вибір...Вибирай, але обережно...Вибирати потрібно вже зараз.
Переглядів: 1119 | Дата: 10.01.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (1)

« 1 2 ... 10 11 12 13 »