Главная » 2011 » липень » 21

СК Коростень - Збруч Волочиськ

0 : 1

В заключному турі чемпіонату України з футболу серед команд аматорів Ск Коростень приймав вдома команду Збруч з Волочиська. Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь команди Збруч.
Вже на 5-хвилині поєдинку гості змогли забити гол, який на свій рахунок записав Віталій Камінський. А до перерви волочиська команда могла забити ще декілька голів, але ні Камінський, ні Чубатюк, ні Колесников не зуміли реалізувати свої моменти.
Після перерви гра стала більш напруженою, відчувалася стомленість гравців. На поле вийшов Лазаренко Ярослав який створив немало моментів біля воріт суперника. За 15 хвилин до фінального свистка Лазаренко з 25 метрів поцілив у поперечину воріт гостей. На цьому моменти для відновлення рівноваги в рахунку скінчилися. Натомість футболісти з Волочиська принаймні тричі в кінці матчу мали забивати другий гол, але задовольнилися мінімальною перемогою.
Таким чином з першої групи в стадію плей-офф вийшли Фк Самбір та Збруч Волочиськ.
Ск Коростень в свою чергу фінішував шостим.

Переглядів: 165534 | Дата: 21.07.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (76)