сезон дощів - сезон поразок? - 19 Сентября 2008 - неофіційний сайт CК "Коростень"
3:39 PM
сезон дощів - сезон поразок?
Для ФК Коростень чергова гра першості Украіни
 завершилася неприємною поразкою від київських армійців

На жаль, гра склалася з купи неприємностей, серед яких і незабитий за рахунку 0:0 пенальті в ворота ЦСКА, і червона картка в першому таймі для Пустовіта, і пропущений гол наприкінці першого тайму вже у доданий час.
  Недотягнувши один день до позначки в 11 місяців перервалася найвизначніша наша серія у професійному футболі, якій дивувалося чимало фахівців та вболівальників футболу: починаючи з 19.10.2007р наша команда не програвала у офіційних поєдинках на виїзді на протязі 335 днів !!! За цей час було зіграно 13 виїзних матчів, у яких ФК Коростень здобув 6 перемог та 7 нічиїх з різницею м'ячів 10 - 4
  Всі хороші й погані серії колись закінчуються, а тому не будемо особливо сумувати. Набагато більше занепокоєння викликає той факт, що поразка в Києві вже п'ята у нинішньому сезоні. Наступний наш суперник теж з групи лідерів - тернопільска "Нива" приїде до нас із цілком серйозними намірами стосовно трьох очок... Можна було б сподіватися, що коростенці намагатимуться дати бій грізному супернику, але, зважаючи на те, що за чутками (які дуже схожі на правду) футболісти знову сидять без обіцяної зарплати - не дуже віриться в позитивний результат майбутнього поєдинку.
  Хотілося б дізнатися з цього приводу, чи відомо меру міста Коростеня - Володимиру Васильовичу Москаленку  про великі затримки у виплаті зарплатні футболістам? Сам по собі факт затримки вже є негативним і аж ніяк не додає іміджу нашому місту.
  Чи може хтось доповів меру про те, що все "в шоколаді" ???

1. Владимир (121212)
Якби Йосип Кадар реалізував учора пенальті вийшов би на перше місце у списку бомабардирів другої ліги. А А. Грищенко набрав багато зайвої ваги, неозброєним оком видно, що це заважає йому грати, незважаючи на його високу майстерність.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.