Главная » архів новин
затишшя після європейскього форуму затягнулося

Навіть деяку підозру викликає дивовижний спокій, який проявляється на всьому футбольному просторі України. Деякі команди знялися з участі у професійних змаганнях, інші планують туди заявитися, але основні події відбуваються в процесі так званого "ребрендингу" вищої ліги.
  Чи стане кращою вона після зміни вивіски - наразі невідомо, однак нас більше хвилює стан справ у другій лізі, де братиме(?) участь наш ФК Коростень.
    За неофіційною інформацією, що надходить з різних джерел, з гравцями нашої команди мають розрахуватися найближчим часом - а звідси прямим текстом логічно випливає, що з ними до цих пір
НЕ РОЗРАХУВАЛИСЯ.
  Смішного в цьому мало, адже навіть подібні плітки викликають недовіру до керівництва, не кажучи вже про підтверджені факти. З такими методами роботи тільки відчайдушні оптимісти можуть сподіватися на успішний виступ команди в майбутньому турнірі і вирішення задекларованої задачі виходу до першої ліги.
   Сподіваємося, що найближчим часом ситуація проясниться, адже в плані-календарі ПФЛ вже 16 липня зазначено старт змагань на Кубок України і 20 липня - перший тур чемпіонату в II лізі. Ось орієнтовний склад учасників змагань в групі А:

ЦСКА (Київ)

Переглядів: 1103 | Дата: 07.07.2008 | Рейтинг: 4.7/3 | Комментарі (10)

поки гравці першої команди відпочивають, найближчий резерв продовжує доволі успішно виступати в першості Житомирської області

У суботу, 5 липня, відбувся черговий, 8 тур чемпіонату і ФК Коростень вдома з рахунком 2:0 здолав опір аутсайдера - команди Арсенал, яка представляє в турнірі Бердичівський район.

Прес

Малинський Металург за тур до завершення 1 кола відірвався від нашої команди на 5 очок, демонструючи на протязі турніру справді чемпіонський рівень гри.
  А наступної суботи запрошуємо всіх шанувальників футболу на принципове коростенське "дербі" між командами ФК Хіммаш та ФК Коростень-2, в якому визначиться володар другого місця на проміжному фініші.
  Гра відбудеться на стадіоні "Локомотив".

Переглядів: 1081 | Дата: 06.07.2008 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (8)

Першість з міні-футболу серед підприємств, організацій та установ міста
в цікавій боротьбі вибороли футболісти газового господарства, перегравши у фіналі команду заводу ЗБШ з рахунком 2-0. Вирішальною у протистоянні двох команд виявилася зіграність газовиків, в основному складі яких - діючі гравці "Хіммаша".
  В не менш цікавому матчі за 3 місце між командами підприємців та локомотивного депо з рахунком 3-1 перемогли залізничники.
Переглядів: 1052 | Дата: 04.07.2008 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарі (0)

ФК «Бердичів» - ФК «Коростень» 0-1
 27 червня 2008 року. 16:00. Стадіон «Прогрес». 350 глядачів
Арбітр: Юрій Горащук (м. Житомир)
Гол:  Вигівський Роман - 55'

Після жахливої поразки у попередньому турі у Малині з рахунком 2-7 ФК «Бердичів» приймав вдома ФК «Коростень». У Чемпіонаті області за ФК «Коростень» виступає найблищий резерв, адже основна команда бере участь у Другій лізі Чемпіонату України.
  Гра з ФК «Коростень» стала дебютною для нового головного тренера ФК «Бердичів» Юрія Робертовича Свірського.
...
  На перших хвилинах перевага була на боці господарів. Вже на перших хвилинах бердичівляни втратили найреальніший момент, щоб відзначитись, але Павло Паршин після передачі з правого флангу Ігоря Шумила пробив прямо у голкіпера коростенців. Вже на шостій хвилині тренери бердичівлян вимушені були проводити заміну. Травму отримав основний захисник ФК «Бердичів» Дмитро Худинець...
  За декілька хвилин повинен був забивати Олексій Сінько, після того, як удар Михайла Левчука воротар відбив перед собою, а Олексій, який перший дістався до м’яча, знову завдав удар прямо у воротаря. Після цього, відбувся перший удар по воротам бердичівлян, але Тарас Панасюк зіграв надійно.
  Наприкінці першого тайму капітан ФК «Бердичів» Ігор Шумило мав ще один 100% момент, щоб відзначитись, але знову на висоті був воротар гостей.
  Другий, як і перший тайм розпочався з атак бердичівлян. На 55 хвилині при одній зі свої атак бердичівляни помилились і 10 номер гостей (Вигівський Роман) вийшовши один на один із воротарем, майстерно переграв Тараса Панасюка.
  Після пропущеного голу господарі пішли до воріт суперника відігруватись. Створили кілька небезпечних моментів біля воріт коростенців, найреальніший момент був у Віталія Підгорського, який вийшовши один на один із воротарем коростенців, спочатку завдавши удару влучив у воротаря, а другий удар прийшовся вище воріт...

(за матеріалами неофіційного сайту ФК"Бердичів"

наш коментар:
  Досить складна гра завершилася з дуже приємним результатом і після 7 туру ФК Коростень2 - на другому місці в таблиці обласної першості. Щоправда в Малині буде дуже важко зберегти завойовані позиції - у вівторок там буде зіграна пропущена гра з лідером першості місцевим Металургом.
 Зате перемога (а чому б і ні? smile ) виводить нас на чисте перше місце!

PS: кращий гравець останнього матчу - наш воротар Тімофеєв Володимир
Переглядів: 1090 | Дата: 30.06.2008 | Рейтинг: 5.0/3 | Комментарі (2)

перший в історії коростенського футболу "професійний" сезон завершено

І закінчився він гросмейстерською виїзною нічиєю з "Єдністю". Всебічний аналіз виступів ФК "Коростень" зробить теренрський штаб, однак підводячи перші підсумки можна із впевненістю стверджувати, що наша команда, без сумніву, додала колориту друголіговим професіним змаганням.

Футболісти не були хлопчиками для биття, а змусили себе поважати, вирізняючись непоступливістю та впевненою грою. Знавці гри мільйонів особливо виділяють міцний захист нашої команди (22 пропущені м'ячі - 0,73 голи за гру - третій результат в турнірі), впевнену гру на виїзді (+5=8-2 і більше половини набраних очок), а також визначну безпрограшну серію в 12 матчів у весняній частині першості і безпрограшну виїзну (!) серію у 8 матчів, яка має шанси продовжитися у наступному сезоні.

Натомість слід зауважити, що 27 очок, здобутих у 2 колі все одно не дотягують до так званого "чемпіонського" графіку. Тобто за регламентом цього сезону ми могли із ймовірними 2х27=54 очками розраховувати лише на місце в п'ятірці найкращих.

Тому побажаємо нашому керівництву, гравцям і тренерам не зупинятися на досягнутому, а з впевненістю в нових перемогах крокувати вперед. Команда довела, що може впевнено виступати на високому рівні.

Ми, в свою чергу, висловлюємо слова вдячності всім тим, хто вкладував в розвиток команди серце й душу, тим хто з останніх сил викладувався на футбольному полі під час виснажливих тренувань та важких матчів у боротьбі з непоступливими суперниками.

А наші шановні спонсори вкладували в розвиток команди ще й чималі кошти, за що ми їм теж надзвичайно вдячні - адже в Коростені ніколи раніше не було команди настільки високого рівня.

Переглядів: 1235 | Дата: 21.06.2008 | Рейтинг: 4.5/6 | Комментарі (26)